F921A156MAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F921A156MAA
JLCPCB Part #
C1961091
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 49mA@100kHz 4Ω@100kHz 500nA@20℃,1min ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS