F920J475MPA
MFR.Part #
F920J475MPA
JLCPCB Part #
C1953200
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 28mA@100kHz 4.7uF 500nA@20℃,1min 6.3V 6Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS