F920G475MPA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F920G475MPA
JLCPCB Part #
C1958616
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 28mA@100kHz 4.7uF 4V 500nA@20℃,1min 6Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS