F920G336MAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F920G336MAA
JLCPCB Part #
C1956584
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.8Ω 33uF 4V 500nA@20℃,1min ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS