F920G335MPA
MFR.Part #
F920G335MPA
JLCPCB Part #
C1958596
Description
-55℃~+125℃ 12Ω@100kHz 20mA@100kHz 3.3uF 4V 500nA@20℃,1min ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS