F920G156MPA
MFR.Part #
F920G156MPA
JLCPCB Part #
C1955846
Description
-55℃~+125℃ 15uF 31mA@100kHz 4V 500nA@20℃,1min 5Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS