F911V226MNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F911V226MNC
JLCPCB Part #
C1954623
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 283mA@100kHz 300mΩ@100kHz 35V 500nA@20℃,1min ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS