F911C336MCC
MFR.Part #
F911C336MCC
JLCPCB Part #
C1954962
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 210mA@100kHz 33uF 400mΩ@100kHz 500nA@20℃,1min ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS