F911C226MBAAJ6
MFR.Part #
F911C226MBAAJ6
JLCPCB Part #
C1953894
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 950mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS