F911C107MNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F911C107MNC
JLCPCB Part #
C5737941
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 100uF 16V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS