F911C106MAAAJ6
MFR.Part #
F911C106MAAAJ6
JLCPCB Part #
C1953128
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 10uF 16V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS