F911A476MCC
MFR.Part #
F911A476MCC
JLCPCB Part #
C1953665
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 400mΩ 47uF 500nA@20℃,1min ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS