F911A476MBAAJ6
MFR.Part #
F911A476MBAAJ6
JLCPCB Part #
C7275679
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 500mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS