F911A107MNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F911A107MNC
JLCPCB Part #
C1953791
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 500nA@20℃,1min ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS