F910J337MNC
MFR.Part #
F910J337MNC
JLCPCB Part #
C1964021
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 330uF 490mA@100kHz 500nA@20℃,1min 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS