F910J337KNC
MFR.Part #
F910J337KNC
JLCPCB Part #
C1961112
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 330uF 490mA@100kHz 500nA@20℃,1min 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS