F910J107MAAAJ6
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F910J107MAAAJ6
JLCPCB Part #
C1954291
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 1Ω@100kHz 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS