F910G477MNC
MFR.Part #
F910G477MNC
JLCPCB Part #
C1964061
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 470uF 490mA@100kHz 4V 500nA@20℃,1min ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS