F751A477MUCAQ2
MFR.Part #
F751A477MUCAQ2
JLCPCB Part #
C6196733
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ@100kHz 470uF ±20% 2812 Tantalum Capacitors ROHS