F750J337MCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F750J337MCC
JLCPCB Part #
C1964150
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 330uF 6.3V ±20% 2812 Tantalum Capacitors ROHS