F750J108KRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F750J108KRC
JLCPCB Part #
C1963962
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 120mΩ 6.3V ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS