F721C336KRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F721C336KRC
JLCPCB Part #
C1962420
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 900mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS