F721A687MMCAQ2
MFR.Part #
F721A687MMCAQ2
JLCPCB Part #
C5700824
Description
-55℃~+125℃ 10V 140mΩ@100kHz 680uF ±20% 2824 Tantalum Capacitors ROHS