F720J158KMC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F720J158KMC
JLCPCB Part #
C1954992
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ 1500uF 6.3V ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS