F720J157KRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F720J157KRC
JLCPCB Part #
C1963109
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6.3V 700mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS