F720G107KRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F720G107KRC
JLCPCB Part #
C1962803
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 700mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS