F381A226MMAAXE
MFR.Part #
F381A226MMAAXE
JLCPCB Part #
C2158871
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 10V 22uF 500mΩ@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS