F380J475MUA
MFR.Part #
F380J475MUA
JLCPCB Part #
C2158790
Package
0402
Description
-55℃~+105℃ 1.5Ω@100kHz 4.7uF 6.3V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS