F380J226MMAAH3
MFR.Part #
F380J226MMAAH3
JLCPCB Part #
C2159190
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 22uF 300mΩ@100kHz 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS