F380J226MMAAH1
MFR.Part #
F380J226MMAAH1
JLCPCB Part #
C5348271
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 200mΩ@100kHz 22uF 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS