F380J226MMA
MFR.Part #
F380J226MMA
JLCPCB Part #
C2158773
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 22uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS