F380J106MMA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F380J106MMA
JLCPCB Part #
C2158132
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 10uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS