F380J105MUA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F380J105MUA
JLCPCB Part #
C5183141
Package
0402
Description
-55℃~+105℃ 1.5Ω 1uF 6.3V 600nA ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS