F0603E0R50FSTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F0603E0R50FSTR
JLCPCB Part #
C400571
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 32V 500mA 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS