CWR29NC105KBEB\TR
MFR.Part #
CWR29NC105KBEB\TR
JLCPCB Part #
C7126755
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 1uF 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors