CWR29MC105KBDZ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29MC105KBDZ
JLCPCB Part #
C5614201
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 2.2Ω 35V ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors