CWR29KH685KCFZ
MFR.Part #
CWR29KH685KCFZ
JLCPCB Part #
C1660240
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 25V 6.8uF 800mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors