CWR29JH685KCEC
MFR.Part #
CWR29JH685KCEC
JLCPCB Part #
C5982838
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 20V 2uA 6.8uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors