CWR29JH475MBEZ
MFR.Part #
CWR29JH475MBEZ
JLCPCB Part #
C7126527
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 20V 4.7uF ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors