CWR29JC335KBEZ
MFR.Part #
CWR29JC335KBEZ
JLCPCB Part #
C6168402
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 1uA 20V 3.3uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors