CWR29HK106KDDB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29HK106KDDB
JLCPCB Part #
C5586284
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 2Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors