CWR29HK106KCDC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29HK106KCDC
JLCPCB Part #
C6497872
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 2Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors