CWR29HC225KDCA
MFR.Part #
CWR29HC225KDCA
JLCPCB Part #
C7126336
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2.2uF 2.2Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors