CWR29HB475KCDC
MFR.Part #
CWR29HB475KCDC
JLCPCB Part #
C6497759
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2Ω 4.7uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS