CWR29HB475KBCZ
MFR.Part #
CWR29HB475KBCZ
JLCPCB Part #
C7126288
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2.2Ω 4.7uF ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS