CWR29HB335KCDC
MFR.Part #
CWR29HB335KCDC
JLCPCB Part #
C7126278
Package
1510
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 15V 3.3uF ±10% 1510 Tantalum Capacitors ROHS