CWR29HB225KBCZ
MFR.Part #
CWR29HB225KBCZ
JLCPCB Part #
C6549465
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2.2uF 2.2Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS