CWR29HB106MDDB
MFR.Part #
CWR29HB106MDDB
JLCPCB Part #
C6549453
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 2Ω ±20% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS