CWR29FK475KBDZ\TR
MFR.Part #
CWR29FK475KBDZ\TR
JLCPCB Part #
C6893981
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 1uA 4.7uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors