CWR29FK106MBEA
MFR.Part #
CWR29FK106MBEA
JLCPCB Part #
C5643833
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 1Ω ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors